Bestyrelse

Bestyrelse

Torben Larsen (Formand)

Havrevænget 6
4600 Køge
mob.: 2042 7237
mail.: larsentorben7@gmail.com

 

Niels Bauer

Møllemarken 41
4660 Store-Heddinge
mob.: 5258 8991
mail.: niels.bauer@gmail.com

 

Peter Stage

Georginevej
4600 Køge
mob.: 2961 9007
mail.: peter.stage@skolekom.dk


Jon Høiler (Medarbejderrepræsentant)

mob.: 5455 8417

mail.: jon@mindehoej.dk

Gitte Jensen

Jyderupvej 18
4683 Rønnede
tlf.: 2364 2061
mail.: gitte@hylleholtopholdssted.dk

 

Henning Poulsen (Næstformand)

Jagtvej 9
4653 Karise
tlf.: 5678 8263
mob.: 2334 3446
mail: henning1512@yahoo.dk

 

Niklas Quistgaard (Medarbejderrepræsentant)

mob.: 2764 6418
mail.: niklas@mindehoej.dk


Pia Boye (Ledelsesrepræsentant)

mob.: 30683714

mail: pia@mindehoej.dk


Lars Petersen (Ledelsesrepræsentant)

mob.: 54552230

mail: lars@mindehoej.dk

Copyright © All Rights Reserved